Hodnocení 26.ročníku od několika účastníků

Ahoj Georgi,
Honza už tuto akci zná a také se mu, jako tradičně, líbila. Pro mě to byla novinka a byla jsem nadšená, bylo to nádherné. Sice jsme prošvihli první den a druhý jsme byli dost unavení z cesty, ale za to jsme si mohli sami. Celá akce se mi moc líbila, chci jet příští rok určitě znovu. Doufám, že nám to vyjde..

Těšíme se na příští ročník, zdraví Míša a Honza


Ahoj Georgi,
celkově se mi to moc líbilo a oceňuji Tvoji práci, kterou jsi do toho dal..Včetně těch dárku na konci - to musela být docela pakárna. Jsem unavený a bolí mě docela slušně nohy, ale tak to má být.

Tom Werner


Ahoj Georgi,
bylo to výborný. moc se mi to líbilo, děkuji, že jsem se mohl zúčastnit. Souhlasím s Tomášem – škoda jen, že nám například v té hospodě na Kláštorisku nevyšli trochu více vstříc poslední den a vyhodili nás už v 10h. Jinak nemám žádných námitek.

Diky, Majkl


Ahoj Georgi,
já mám z prodlouženého víkendu jen a jen pozitivní pocit.Dobře jsem se odreagovala, poznala príma lidi, byla v překrásné přírodě, rozhýbala se a dala si pořádně do těla... Přišlo mi to moc dobře zorganizovaný, děkuji za tu práci a čas, který si s tím strávil. Děkuji Ti za kontakt na Raškovi, kteří mě odvezli až na Kláštorisko. Ve Slovenském Ráji jsem byla naposledy jako dítě, nezklamal mě, poslední náročnou túru na Havraní skálu a Sokola jsem šla zcela dobrovolně, a tak si ani na únavu nemůžu stěžovat, i když byla a docela velká.

Díky, Šárka

Vloženo: 6.9.2006