Hodnocení 28.ročníku od několika účastníků

Bylo to prostě SUPER. Moc se mi tam líbilo, už se těším na další ročník. Moje fotky najdete na webových stránkách www.5kratl.rajce.net

Lumír


Poznali jsme krásnou krajinu, která musí podobné romantické duše nadchnout v kteroukoliv roční dobu. V každé dolině, v každé zákrutě a na každém žebříku jsme objevovali, jak nádherně umí kouzlit příroda, pokud k tomu má prostor a čas a člověk se jí do toho moc neplete. Letos se hodí název Ledové království.


Tato akce, které jsme se mohli zúčastnit, i krajina, kudy vedly naše kroky při krátkých procházkách okolo Kláštoriska, nás nadchly. Doufáme proto, že se tam vrátíme snad nejdéle příští rok touto dobou. Již teď se moc těšíme!!!

Honza a Mirka


Ani letošní údajně opravdu poslední ročník nezklamal. Jako vždy skvělá akce, výborně zorganizovaná, s bezvadnou partou lidí. Těším na příští ročník.

Hanka P.


Příroda nádherná, počasí jak se patří, od všeho trochu, lidi dle mého gusta, prostě mám dost důvodů se příště zase zůčastnit. Je jenom škoda, že to byl teda ten poslední přechod.

Petr Valter


Nejvíc se mi líbil výlet přes Velký sokol, tam to bylo fakt pěkné. Organizační, ubytovací a stravovací podmínky absolutně bez výhrad, super. Velkým zážitkem pro mě byla i cesta na nádraží přes Letanovce. Nikdy jsem takovou cikánskou osadu naživo neviděla... A taky jsem vlastně prvně v životě viděla z chatičky (v podstatě z postele) Tatry... Takže když to shrnu – makačka, ale moc krásný! Fajn lidi, krásná příroda.

Jana Sch.

Vloženo: 25.7.2008